Uwaga! Nowe radary na drodze na Mazury!

Dwa za Wyszkowem, trzy przed Zambrowem i jeden w samym Zambrowie. Śpiesząc na początku września z południa Polski na żagle warto być czujnym i zdjąć nogę z gazu – żółte skrzynki robią zdjęcia piratom

 

Walczmy ze stereotypami! Choć przysłowie mówi, że „Mądry Polak po szkodzie” to my staramy się być dwa halsy do przodu i wykreować powiedzenie „Mądry Polak przed szkodą i mandatów nie łapie”.  Dlatego wrzucamy linka do mapy, na której ustawiono nowe fotoradary.

Dwa znajdują się tuż za miejscem, gdzie kończy się dwupasmówka, na odcinku między Zambrowem, a Ostrowią Mazowiecką. Ci, którzy na żagle jeżdżą przez Zambrów powinni uważać jeszcze za Ostrowią i to aż trzykrotnie, a raz w samym Zambrowie.

 

Oczywiście przez całą drogą warto jechać bezpiecznie i zbytnio nie szarżować. Np. wiadomym, że droga z Warszawy zajmuje plus minus trzy godziny. Cisnąć gaz do dechy można oszczędzić piętnaście, dwadzieścia minut. Naszym skromnym zdaniem, nie warto. Gdyż zdrowia nie kupisz, a na dodatek oszczędzając 15 minut, możesz wydać trzy – cztery stówki na mandacik.

 

Wracając do meritum: wrzesień to idealny czas by brać jachty w czarter: często pierwszy tydzień to jeszcze znakomita pogoda, jachty są tańsze, a ludzi zdecydowanie mniej. Jednym słowem: we wrześniu warto ruszyć na Mazury i łapać wiatr w żagle.

 

I by Wam się lepiej utrwaliło: „Mądry Polak przed szkodą i mandatów nie łapie” :).

 

Wasze komentarze

Zostaw komentarz