Laguna 700 Cruiser

Jacht motorowy Laguna 700 Cruiser to idealny houseboat dla tych, którzy lubią wygodę i komfort. Nasza jednostka jest doskonale wyposażona. Na jej pokładzie szukający spokoju będą zadowoleni mogąc uciec od tłumów turystów. Na rufie znajduje się platforma kąpielowa umożliwiająca wygodne zejście do wody.
Tą jednostką steruje się siedząc wygodnie w kapitańskim fotelu – silnik ma elektryczny rozrusznik – zapomnijcie o szarpaniu jakichkolwiek linek. Z kolei w kokpicie jest stolik, przy którym można wygodnie spożyć posiłek bądź też zagrać partyjkę brydża.

Pod pokładem na jachcie Laguna 700 Cruiser znajduje się jedna zamykana kabina i druga mocno „schowana”, ale nie zamykana. Dwie osoby mają także możliwość snu w mesie, gdzie znajduje się także doskonale wyposażony kambuz. Jest tu m.in. zlew oraz lodówka. Nasz houseboat wyposażony jest także w ogrzewanie. Wysokość w mesie wynosi w maksymalnych punktach 200 cm, tak więc nawet wodniacy należący do tych wyższych nie będą mieli problemu i nie będą musieli się garbić. Oczywiście na jachcie jest światło, a także kontakt na 220 Volt, który jednak działa gdy jacht jest podłączony do ładowania zewnętrznego, czyli zasadniczo wtedy gdy znajduje się w porcie. Jest także gniazdo USB pozwalające na bezproblemowe ładowanie komórek. Także wtedy gdy droga do portu daleka.
W oddzielnym pomieszczeniu znajduje się także toaleta chemiczna.

Dlaczego warto wybrać jacht Laguna 700 Cruiser?

  • Jest to doskonały wybór dla tych, których na Mazurach męczy ciągłe stawiania i kładzenie masztu – na tym houseboacie tego masztu nie ma, tak więc trudno się zmęczyć :).
  • Zanurzenie 40 cm pozwala bez trudu dobić na dziko prawie wszędzie.
  • Ogrzewanie w dużym stopniu uniezależnia od pogody.
  • Rufowa platforma jest doskonała zarówno dla tych, którzy lubią kąpiele jak i dla wędkarzy.
  • Ekonomiczny silnik pozwala na podróżowanie bez obawy o zbyt duże uszczuplenie portfela.

Jacht Laguna 700 Cruiser dane techniczne i wyposażenie

Długość kadłuba 700 cm
Długość całkowita 775 cm
Szerokość całkowita 249 cm
Maksymalne zanurzenie 40 cm
Maksymalna wysokość w kabinie 200 cm
Silnik 15 KM
Maksymalna liczba osób 6
Ogrzewanie
Lodówka
Instalacja Elektryczna
Ster strumieniowy
Akumulatory – 3
Instalacja wodna
Zbiornik wody pitnej – 90 litrów
Radio/MP3/wejście USB
Kontakt 220 V – 2
Gniazda USB – 1

Na naszym jachcie Laguna 700 Cruiser znajduje się pełne wyposażenia kambuza (garnki, patelnia, talerze, miski, sztućce, czajnik, itd.), środki ratunkowe oraz sprzęt, który nam wydaje się przydatny na takiej jednostce. W razie specjalnych życzeń proszę pytać przy przejmowaniu jachtu – być może uda nam się je spełnić. Jednak nawet my nie jesteśmy cudotwórcami i pogody oraz złapania niesamowitej ilości ryb nie gwarantujemy :).