Jachty żaglowe

Twister 800 – Moc Adrenaliny

Twister 800n to świetny jacht regatowo-turystyczny, z naciskiem na regatowo. Bardzo szybko łapie wiatr, a także przechył. Z jednej strony pozwala to większość łódek zostawić szybko za rufą, z drugiej warto być gotowym na balastowanie. Mało doświadczony żeglarz, który swoją przygodę na Mazurach dopiero rozpoczyna, powinien być rozważny i refować się raczej szybciej niż później. Twister 800 to jacht, który dostarczy frajdy, emocji i zabawy – coś o czym śnią łowcy adrenaliny i prawdziwej mazurskiej przygody.

Dowiedz się więcej >>

 

Antila 27 – Idealny jacht dla rodzin z dziećmi

Antila 27 to przestrzeń, wygoda i komfort. W środku jest naprawdę duuużo miejsca, a ogrzewanie, lodówka czy znakomita stateczność, to tylko niektóre z atutów tego jachtu, które sprawiają że jest to idealna jednostka na rodzinny wypoczynek. Dodatkowo zapewniamy także siatki relingowe, tak by najmłodsi żeglarze byli jeszcze bardziej bezpieczni. Warto jednak dodać, że wbrew pozorom Antila 27 ma także świetne właściwości nautyczne 38 metrów kwadratowych żagla to naprawdę nie jest powód do wstydu.

Dowiedz się więcej >>

 

Antila 24 – Klasyk na Mazurach

Antila 24 to przyjemność żeglowania za rozsądną cenę. Dziś jest to chyba jeden z najbardziej popularnych jachtów, jakie można wziąć w czarter na Mazurach. Choć i w kabinie i w kokpicie jest nieco mniej miejsca, niż u większej siostry Antila 27, to jednak sześć osób będzie się tu czuło komfortowo, a nieco mniejszy rozmiar ułatwia manewry w portach. Jest to świetny jacht dla tych, którzy swoją przygodę z żeglarstwem dopiero rozpoczynają. Na wodzie Antila 24 wygląda naprawdę ładnie, jest to godny następca kultowego już, ale dziś nieco przestarzałego Tanga.

Dowiedz się więcej >>

 

Phila 900 – nowe oblicze wygody

Phila_900_1Phila 900 to najnowsza wersja (2014 r.) rodziny jeziorowych jachtów ze stoczni Delphia w Olecku. Jest to jacht dla lubiących komfort i spokój – Phila 900 ma trzy zamykane kabiny. Co ważne, w wąskich mazurskich portach jachtem manewruje się bez problemu ponieważ ma ster strumieniowy. Oczywiście takie atrybuty jak lodówka, ogrzewanie czy instalacja wodna to oczywista oczywistość. Wyższym stopniem komfortu jest za to prysznic w kokpicie. Jacht jest ośmioosobowy. Jeśli chodzi o właściwości nautyczne, to zachowuje się naprawdę dobrze. Ci, którzy znają Philę 880 na pewno będą zadowoleni!

Dowiedz się więcej >>

 

Tes 32 Dreamer – marzenia się spełniają

Tes 32 Dreamer to chyba jeden z pierwszych naprawdę luksusowych typów jachtów, który na Mazurach zyskał dużą popularność. Trzy zamykane kabiny, koło sterowe niczym w morskim żaglowcu, ale jednocześnie ster strumieniowy, który ułatwia życie podczas wykonywania manewrów portowych. Na pokładzie również lodówka i ogrzewanie. Tes 32 jak sama nazwa wskazuje jest łajbą dużą. Oznacza to, że przy słabszych jachtach nie jest to jednostka najbardziej wyrywna, ale za to przy średnich i silnych poczucie bezpieczeństwa daje nawet najbardziej lękliwym majtkom spokój, o którym nawet nie śnili. Pływając tym jachtem, masz wrażenie, że marzenia się spełniają!
Dowiedz się więcej >>

 

Laguna 730. Komfort dla wybranych

Jacht Laguna 730 to doskonała jednostka dla rodzin z dziećmi Laguna 730 to stosunkowo niewielka jednostka, której wyposażenie przypomina jednak te znane ze znacznie większych mazurskich krążowników. Jest tu i ogrzewanie, i lodówka. Jacht Laguna 730 jest doskonałym wyborem dla rodziny z dziećmi. Bez problemu można nim żeglować mając zaledwie dwuosobową załogę, a sprawny żeglarz poradzi sobie samodzielnie. Choć jacht może pomieścić nawet osiem osób, to jednak wydaje się, że 5 czy 6 osób będzie czuło znacznie lepszy komfort.

Dowiedz się więcej >>

 

Antila 24.4 – niewielka, szybka i komfortowa

Antila 24.4 to następca popularnego na Szlaku Wielkich Jezior jachtu Antila 24. Antila 24.4 swoją premierą miała w 2017 r. Jest ona nieco szybsza od starszej siostry – swoje robi mniejsza masa i nieco większa ilość żagla. Z kolei komfort żeglarzom zapewnia z jednej strony doskonałe wyposażenie: m.in. ogrzewanie i lodówka, z drugiej centymetry: ich duża liczba w kabinie (maksymalna wysokość to 188 cm), oraz mała jeśli chodzi o zanurzenie: 32 centymetry pozwalają dobić do każdego zakątka Mazur. To na pewno dobry wybór dla początkujących, takich którzy nie czują się na siłach by już pływać łajbą 10-metrową.

Dowiedz się więcej >>