Promocja już nieaktualna, kolejne First Minute w styczniu 2014. Zapraszamy

Dostępne są jeszcze jachty: Twister 800n, Antila 27, Antila 24

Czarter jachtów first minute:
Rabat 15% plus przewodnik gratis

Uwaga! 
Promocja dotyczy również długiego weekendu majowego!

Jakie jachty są dostępne w promocji?

W tym momencie w promocji są trzy typy jachtów:

  • Antila 27 w wersji Premium, z lodówką, ogrzewaniem, pięknie zrobionym wnętrzem, światłami podsalingowymi i innymi wypasami (rocznik 2013)
  • szybki i zwinny Twister 800 n (rocznik 2011),
  • idealna do żeglowania z dziećmi Antila 27 w wersji Classic (rocznik 2012) oraz
  • klasyka gatunku, jedna z bardziej popularnych jednostek na Mazurach Antila 24 (rocznik 2012).

Na czym polega promocja?

Zasady promocji są proste:

rezerwujesz jacht ze zniżką 15% do 31 marca 2013 – oszczędzasz nawet 700 zł
dostajesz za darmo przewodnik żeglarski

W efekcie czego pływasz zadowolony na świetnym jachcie, trafiasz gdzie chcesz, bo masz przewodnik, a zoszczędzone pieniądze przeznaczasz… na co chcesz.

Jaki przewodnik dostanę?

W tym roku do wczesnych czarterów dodajemy przewodnik wydawnictwa REWASZ. Zdecydowaliśmy się na tę właśnie pozycję, bo naszym zdniem jest super. zawiera opisy 80 zatok, a autorzy samodzielnie pomierzyli nawet głębokości. Po prostu pasjonaci.

W którym porcie stoją jachty?

Flotylla Mazurskich Jachtów stoi w Porcie u Faryja w Rucianem – Nida. Jest to jeden z najbardziej wysuniętych na południe portów na Mazurach, tak więc dojazd z Warszawy, Śląska czy Krakowa będzie krótszy niż do innych marin.

Jakie są zasady skorzystania z promocji First Minute plus przewodnik?

Bardzo proste. Zbierz ekipę, zarezerwuj jacht na minimum tydzień w lipcu, sierpniu lub na weekend majowy i wpłać zaliczkę. Wszystko to zrób najpóźniej do 31 marca. Zalicz te trzy proste kroki, a my przy odbiorze jachtu wręczymy Ci na własnosć przewodnik.

Czyli ile dokładnie kosztuje czarter jachtu?

To zależy od terminu i rodzaju jachtu. Ceny poszczególnych jachtów w tym czasie wahają się od 220 do 460 zł za dobę. W najbardziej korzystnym wariancie możesz oszczędzić ponad 700 zł! Już teraz dokonaj wstępnej rezerwacji lub dowiedz się, które jachty są jeszcze wolne, a wszelkie szczegóły podeślemy Ci niezwłocznie.

Pamiętaj, że promocja trwa do 31 marca i do tej daty należy wpłacić zaliczkę. Czasu nie ma wbrew pozorom tak dużo. Dzwoń natychmiast i sprawdź dostępność jachtów.

Telefon: (dzwoń lub pisz smsa)

Dzwoń! Maciej Miłosz: 607 999 801

PS.

Pamiętaj, oprócz tego, że dajemy przedsezonowe zniżki, to na dodatek czarterującym jachty w prezencie rozdajemy super przewodniki po Mazurach! Tak, tak, w tym roku gwiazdka będzie dwa razy, bo Mazurskie Jachty postanowiły wcielić się w rolę Świętego Mikołaja.

Oczywiście jeśli tylko zdążysz zarezerwować jacht do 31 marca! Zadzwoń i sprawdź dostępność jachtów: 607 999 801.