Zaszczep bakcyla żeglarstwa dzieciakom! Rejs rodzinny krewnych i znajomych królika NAUTIGO.

Kilka jachtów, kilkanaście dzieci i mnóstwo zabawy. Tuż po Bożym Ciele, w pierwszym tygodniu wakacji, zachęcamy do luźnego połączenia sił na rodzinny rejs z dziećmi

Rejs rodzinny nieformalnego klubu krewnych i znajomych królika NAUTIGO polega na tym, że zachęcamy rodziny z dziećmi by ruszyć wspólnie w tym terminie na wodę. Wyobraźcie sobie taką sytuację: płyniecie sobie sielankowo przez dwie – trzy godzinki na żaglach, dopływacie, a Wasze dzieci mają mnóstwo rówieśników, z którymi mogą zajmować się tak ważnymi kwestiami jak łowienie ryb siatką, budowanie szałasu czy innego zamku z piasku.

Oczywiście, jak Wam pozwolą, to co jakiś czas możecie się do nich przyłączyć. Ale raczej nie będziecie musieli organizować im całego dnia. To naprawdę może być wypoczynek dla całej rodziny! My już to przerobiliśmy, mówimy z własnego doświadczenia żeglowania z dzieciakami. Warto spróbować, może im się spodoba.

Rejs rodzinny – Kiedy?

Rejs zaczynamy w niedzielę 24 czerwca w Porcie u Faryja w miejscowości Ruciane Nida. Koniec przewidujemy w sobotę 29 czerwca przed południem. Oczywiście również w Porcie u Faryja. Na miejscu można bez problemu, za drobną opłatą u bosmana portu, zostawić samochód.Rejs rodzinny Mazury

Rejs rodzinny – Gdzie?

Z Portu u Faryja ruszamy już w niedzielę do Portu Pod Dębem. Pierwszego wieczoru planujemy zorganizowanie ogniska by się lepiej poznać. I ustalić dalszy plan działania – sprawdzenia tego, kto gdzie chce płynąć i ewentualnego połączenia sił, ale też możliwego rozdzielenia. Port Pod Dębem ma niezły plac zabaw, boisko, i miejsca do palenia ognisk – tak więc jest to idealne miejsce na pierwsze wspólne ogniskowanie.

Rejs rodzinny – Jak?

Zasady są proste. Jeśli załogi mają ochotę – płyną razem. Jeśli nie, to każdy działa we własnym zakresie. Wychodzimy z założenia, że każdy sam też może się dobrze bawić. Choć oczywiście razem raźniej :). Plan jest taki, że jak kilka łajb zbierze się razem, to dzieciaki będą co miały robić na postojach. Jest więcej chętnych do gry w piłkę, a także łatwiej zorganizować tak szalone przedsięwzięcia jak choćby podchody. Oczywiście na dowolnym etapie, każdy może sobie powiedzieć, że ma ochotę działać we własnym zakresie. To NIE jest zorganizowany wypoczynek – to po prostu luźne połączenie sił z pierwszym ogniskiem zaplanowanym Pod Dębem i ewentualnym zadziałaniem później dalej. Taki rejs krewnych i znajomych królika NAUTIGO, z tym że impreza jest niezorganizowana :).

Rejs rodzinny – Za ile?

Przy rezerwacji do końca marca na tygodniowe rejsy w wakacje normalnie dajemy 15 procent zniżki. Tutaj zasady promocji są bardziej korzystne: 15 procent zniżki dajemy na 6-dniowy rejs i to do końca kwietnia. Dodatkowo jako że to rejs rodzinny, to przypominamy: NAUTIGO Mazurskie Jachty uznaje kartę dużej rodziny! To oznacza, że w sumie proponujemy dużym rodzinom maksymalnie 20 procent zniżki od ceny dobowej, która jest w cenniku. Skorzystaj i zaoszczędź nawet kilkaset złotych! Przykładowo jeśli decydujesz się na czarter np. jachtu Antila 27, to będą posiadaczem karty dużej rodziny oszczędzasz ponad 500 zł. Jachty są różne, jedne mniejsze, inne większe. Jedne droższe, inne tańsze. Ale każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Tak więc nie ma co się specjalnie zastanawiać. Jeśli chcesz zaszczepić dzieciakom bakcyla żeglarstwa, ale jeśli już to zrobiłeś i teraz tego bakcyla chcesz po prostu podtuczyć, to płyńmy razem w tym terminie! Rejs krewnych i znajomych królika NAUTIGO odbędzie się w dniach 23 – 29 czerwca.
Rezerwuj jacht już teraz!

2 komentarze/y do artykułu “Zaszczep bakcyla żeglarstwa dzieciakom! Rejs rodzinny krewnych i znajomych królika NAUTIGO.

  • Marzec 22, 2019 at 6:43 pm
    Permalink

    Bardzo ciekawa propozycja.Czy weekend za pół ceny mógłby funkcjonować w Państwa ofercie na lato?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *