Rezerwacja i Kontakt

Skontaktuj się ze mną. W sprawie rezerwacji, warunków czarteru albo każdej innej rzeczy. Poniżej namiary i dane firmy, wybierz taki sposób kontaktu jaki Ci pasuje: mail, telefon albo formularz.

+48 607 999 801 kontakt@mazurskiejachty.com

FORMULARZ REZERWACJI / ZAPYTANIA

Imię i nazwisko

e-mail

Telefon

Proszę o rezerwację:
jachtu typu od dnia (dzień) (miesiąc) na tyg.

Uwagi dodatkowe

Mazurskie Jachty są inicjatywą Maćka Miłosza i Michała Matli. Poznajmy się:

Michal-Matla-Mazurkie-Jachty Nazywam się Michał Matla i od najmłodszych lat pasjonuję się żeglarstwem. Urodziłem się na Mazurach, ale rodzice niepotrzebnie wywieźli mnie do Warszawy. Uczyłem się na polibudzie, myślami będąc w naszej pięknej krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Kiedy w pewne wakacje poznałem swoją przyszłą żonę postanowiłem na dobre wrócić na Mazury. Założyłem firmę szkutniczą Magic Yacht i posiadam sklep żeglarski w Rucianem. Dbam o sprzęt Mazurskich Jachtów i czuwam, by każdy żeglarz dostał od nas to czego potrzebuje.
Prowadzę działalność gospodarczą, której dane sprawdzisz w CEIDG
Nazywam się Maciej Miłosz i jak nie trudno się domyśleć, jestem właścicielem Mazurskich Jachtów. Nie będę tutaj pisał, że jestem sternikiem i młodszym instruktorem żeglarstwa. Powiem tylko, że w życiu mam dwie pasje: pisanie (dlatego jestem dziennikarzem) i żeglowanie, stąd pomysł na jeszcze silniejsze związanie mojego życia z Krainą Tysiąca Jezior i założenia firmy, czyli rzucenie się na trudny znój związany z hasłem „czarter jachtów na Mazurach”.Moja działalność zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.Maciej Miłosz
ul. Mickiewicza 9/3
11-320 Jeziorany
tel. 607-999-801NIP: 739-307-31-74
REGON: 280051523
Zapraszamy Cię serdecznie w nasze Mazurskie – Żeglarskie klimaty!
Robimy wszystko, by spełnić Twoje żeglarskie ambicje i oczekiwania!