Last Minute czarter

mazury last minuteNiestety obecnie nie mamy ofert last minute,

Ale ale, chwila…
…Aby być na bieżąco zapisz się na naszą listę mailingową i tą drogą dowiaduj się o specjalnych ofertach czarteru last minute. Zapisz się teraz a otrzymasz dodatkowo e-book , w którym wypunktowane są wszystkie niebezpieczne miejsca żeglugowe na Mazurach.Skrzynka Piwa na pokładzie gratis

skrzynka piwa do czarteru

Promocja dla Klientów posiadających wizytówki Mazurskich Jachtów. Wizytówki możesz znaleźć na wszystkich naszych eventach oraz okazjonalnie w punktach informacji turystycznej w Piszu i w Rucianem.
Innym sposobem na otrzymanie wizytówki jest zapisanie się na nasz newsletter. Informujemy gdzie i kiedy można otrzymać kartę.

Promocja dotyczy czarterów minimum tygodniowych. Ale kto by czarterował jacht na mniej niż tydzień :)

Wszyscy, który byli na naszym stoisku na targach „Wiatr i Woda” nie żałują. Byli tacy, którzy patrząc na promocję bez wahania mówili, że oferujemy najlepszy czarter jachtów na Mazurach. Posiadacze naszych specjalnych wizytówek dostaną bowiem skrzynkę piwa zupełnie „za gratis”. Tak na dobry start rejsu.

Jeśli nie byłeś na targach, nic straconego. Powtarzamy: specjalne wizytówki będziemy jeszcze rozdawać. Zapisz się na nasz newsletter (w prawym górnym rogu strony) i bądź na bieżąco. Na pewno skrzynka piwa Cię nie ominie.

Byli też tacy, którzy pytali: „co jeśli ktoś nie pije piwa, czy ma decydować się na czarter gdzie indziej?” Trudno będzie nam stanąć przed propozycją zamiany skrzynki piwa na skrzynkę Krug Grand Cuvee (to taki bardzo drogi szampan), ale możemy przystać na skrzynkę Tymbarka.

Dobra wiadomość też jest taka, że kupony się nie przedawniają. Jak nie wykorzystasz w tym sezonie czarterowym, zawsze możesz w następnym. Czy Ty też myślisz, że Mazurskie Jachty oferują najlepszy czarter jachtów na Mazurach? :)


Ahoj Studenci! Promocja czarteru jachtów dla studentów

czarter jachtow-studenci


Wszyscy wiemy, że studenci powinni pływać tanio, bo na to, żeby pływać drogo przyjdzie jeszcze im czas. Ale myślimy o Was już teraz.
Dlatego, Studencie, Mazurskie Jachty oferują Ci 10% rabatu przy czarterze minimum tygodniowym we wrześniu. Ciesz się mocnym wiatrem. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.