Janmor 700

Jacht motorowy Janmor 700 to wysoki standard i gwarantowana przyjemność z podróżowania po Mazurach. Ten kabinowy jacht motorowy jest znakomicie wyposażony. Nawet jeśli na Mazury wybieracie się pierwszy raz – dzięki wgranej w GPS mapie na pewno dotrzecie tam, gdzie planujecie. Silnik o mocy 25 koni mechanicznych oraz ster strumieniowy pozwala na sprawne i łatwe manewrowanie nawet w najbardziej ciasnych portach. Oczywiście obsługuje się go z kapitańskiego fotela – jachty motorowe to jednak znacznie większy komfort niż te żaglowe – nawet płynąc w deszczu nie trzeba mieć na sobie sztormiaka – w końcu w sterówce nie pada 🙂 . Co ważne, na dnie jachtu Janmor 700 jest listwa kilowa i dwie boczne stępki. Dzięki temu ten jacht motorowy znacznie lepiej słucha steru i ma lepszą stateczność kursową oraz mniejsze kołysania poprzeczne. 

Pod pokładem na łajbie Janmor 700 duży komfort spania będą miały cztery osoby. W sześć osób będzie nieco mniej miejsca. Na jachcie są instalacje elektryczna, wodna, ogrzewanie i lodówka. Wysokość w kabinie to 195 centymetrów, tak więc zdecydowana większość ludzi nie będzie się musiała garbić. Jeśli byście chcieli sobie stanąć na dłużej na kotwicy to też nie ma problemu – ten jacht motorowy wyposażony jest w pomieszczenie, gdzie można wstawić chemiczne WC.

Dlaczego warto postawić na czarter jachtu Janmor 700?
• Podobnie jak na innych jachtach motorowych, jest to dobra propozycja dla wodniaków zmęczonych ciągłym stawianiem i kładzeniem masztu. Na kabinowych jachtach motorowych stawianie masztu raczej nikomu nie grozi 🙂 .
• Małe zanurzenie pozwala dobijać praktycznie wszędzie. Dodatkowo mocny silnik i dobra stateczność jachtu ułatwia pływanie nawet w trudniejszej pogodzie.
• Doskonałe wyposażenie: ster strumieniowy, telewizor 19 cali, ogrzewanie, lodówka. Jacht motorowy Janmor 700 to olbrzymi komfort dla wszystkich wodniaków.
• Przeszklona sterówka pozwala na przyjemne pływanie nawet w deszczu. Ba, nawet podczas opadów śniegu 🙂 .

Jacht Janmor 700 dane techniczne i wyposażenie

Długość kadłuba 708 cm
Długość całkowita 800 cm
Szerokość całkowita 275 cm
Maksymalne zanurzenie 40 cm
Maksymalna wysokość w kabinie 195 cm
Silnik 25 KM
Maksymalna liczba osób 6
Ogrzewanie
Lodówka
Instalacja Elektryczna
Akumulatory – 3
Ster strumieniowy
Instalacja wodna
Zbiornik wody pitnej – 110 litrów ze wskaźnikiem pokazującym ilość wody
Radio/MP3/wejście USB
Ekran 19 cali
Kontakt 220 V – 3
Gniazda USB – 3
Log/Echosonda GPS z mapą Mazur

Na jachcie Janmor 700 firmy Mazurskie Jachty Nautigo na załogę czeka oczywiście pełne wyposażenie kambuza. Różnej wielkości garnki, talerze i miski, czajnik, patelnia, sztućce, deska do krojenia, kubki to wszystko jest stale na jachcie. Zapewniamy również odpowiednie środki ratunkowe. Jeśli jest taka potrzeba, to również kamizelki ratunkowe dla dzieci. W  przypadku niestandardowych wymagań – proszę dać znać wcześniej – być może uda nam się jakoś je zaspokoić. Ale powtarzamy to cały czas: nawet Mazurskie Jachty Nautigo na pewne rzeczy nie ma wpływu: pogody oraz złapania niesamowitej liczby ryb nie gwarantujemy. No chyba, że za dodatkową opłatą 🙂 .