Twoja opinia

Jak minął rejs?

Twoja opinia pomaga nam być lepszymi. Zajmie to dosłownie 2 minuty. Wypełniając ją gwarantujesz sobie zniżki dla stałego klienta w przyszłym sezonie.

Ocena jachtu

Stan techniczny: czy jacht był sprawny i gotowy do rejsu?
Czystość i przygotowanie: jak oceniasz czystość i stan przygotowania jachtu?
Jacht ogólnie: czy wygodnie się mieszkało i dobrze żeglowało?

Kontakt z nami

Komunikacja: jak oceniasz kontakt z nami — rezerwacja, umowa, zaliczka, odpowiedzi na pytania?
Obsługa na kei: jak oceniasz kontakt z bosmanem i przekazanie jachtu?
Oceń wszystkie kategorie.
🙏

Dziękujemy za opinię!

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.
Do zobaczenia na Mazurach!

⭐⭐⭐⭐⭐

Dzięki, Twoja opinia trafiła do nas

Czy mógłbyś zostawić gwiazdki też na Google? Zajmie to chwilę, a bardzo nam pomaga!

Napisz opinię w Google