Nowości 2023 we flocie NAUTIGO

Nówka funkiel Laguna 30, kapitalny remont Twistera 800 n, szprycbudy na wszystkie Antile 26 cc. To tylko niektóre nowości sprzętowe, które wprowadzamy w sezonie 2023.

Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

Choć jeziora mazurskie wciąż, czy raczej znów, są skute lodem, to przygotowania do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu żeglarskiego idą pełną parą. Także w tym roku dokonaliśmy nowych inwestycji w sprzęt. Wszystko po to, by żeglowanie jachtami floty NAUTIGO było jeszcze fajniejsze i mniej awaryjne.

Jacht Laguna 30 – nowość 2023

Jak wiadomo, rok bez nowego jachtu, rokiem straconym ?. Dlatego z myślą o wygodzie naszych żeglarzy, w tym roku we flocie Nautigo pojawi się kolejna, trzecia już Laguna 30. To jacht stosunkowo mało znany, ale za to superszybki. Oprócz świetnych właściwości nautycznych, nie brak także udogodnień charakterystycznych dla jachtu „hotelowego”. Laguna 30 jest duża, ma trzy zamykane kabiny, ster strumieniowy, oczywiście lodówkę i ogrzewanie, a jest czarter jest niewiele droższy od czarteru jachtu Antila 27. Czarter jachtu Laguna 30 to komfortowe pływanie dla ośmiu osób – można nawet w 10, ale wtedy robi się już nieco ciasnawo.

Promocja First Minute.
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

Twister 800 n wyremontowany

Z myślą o żeglarzach pływających w mniejszym gronie, wolących mniejsze, a dzięki temu też tańsze jachty, wykonaliśmy remont generalny naszego Twisterka 800 n. Choć Mango była jedną z naszych dwóch pierwszych łódek (rocznik 2011) to dziś wygląda jak nowa. W środku została wymieniona podłoga, odświeżyliśmy sklejki, kuchenka i materace były wymienione już wcześniej. Za to pojawił się nowy bom. Nowe żagle wciągnęliśmy na maszt już w ubiegłym roku. Dla miłośników tej klasycznej już konstrukcji to naprawdę fajna opcja.

Antila 26 cc szprycbuda

We flocie Nautigo parówkowym skrytożercom mówimy zdecydowane „nie”, za to szprybudom zdecydowane „tak”. Oprócz tych jachtów największych jak Antila 33 czy Tes 32 Dreamer, w szprycbudy wyposażyliśmy wszystkie Antile 27, a od tego sezonu także Antile 26 cc. Kto nie pływał w ciepłe dni, kiedy jednak padało, niech pierwszy rzuci kamieniem. A przy takiej pogodzie szprycbuda to wynalazek wręcz i – de – al – ny.

Nautigo. Przygotowanie do sezonu

Oprócz nowych większych inwestycji, przed każdym sezonem w Nautigo jachty, które mamy, gruntownie przygotowujemy, po to by rejsy naszych klientów były jak najbardziej udane. Działamy wielotorowo – od takich drobiazgów jak zapewnienie odpowiedniej liczby krawatów czy uzupełnienie zagubionych w czasie mazurskich wojaży odbijaczy, przez przedsezonowe serwisowanie każdego silnika naszej floty aż po wymianę  zniszczonych fałów, szotów i innych sznurków wszelakich ?. Jednym słowem, jeszcze przed wodowaniem, nie wiadomo w co ręce włożyć

Wodowanie jachtów 2023

Kiedy zaczniemy wodować flotę NAUTIGO? Założenie jest takie, że za najpóźniej trzy tygodnie lodu na jeziorach już nie będzie i wtedy czekające cierpliwie pod plandekami jednostki rozpoczną swoją coroczną wędrówką do slipu i tam przywitają się z wodą. Już na wodzie będziemy je taklować: postawimy maszty, skręcimy wanty i upewnimy się, że wszystko działa. Oczywiście także w środku – no bo kto chciałby pływać jachtem bez dobrego wyposażenia kambuza ?. No w każdym razie czekamy na wiosnę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *