Nowe jachty na Mazurach – Flota NAUTIGO 2019

Królowa Mazur – czyli wielka Antila 33, sprawdzona w niezliczonych rejsach Antila 27 (z trzema kabinami) czy kolejna Antila 24.4. To niektóre nowe jachty, które w tym sezonie rozpoczną służbę we flocie Nautigo Mazurskich Jachtów

Jak co roku, chcemy zapewnić Wam nowe doświadczenia, jeszcze więcej dobrych emocji i po prostu relaksujące wakacje. Chcemy by nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego wciąż powiększamy flotę NAUTIGO. Stąd nowe jachty pod naszą banderą.
Czytaj dalej

Czarter jachtów czas rozpocząć – krótki poradnik na sezon 2015

Choć pływać warto zawsze, to każdy czas ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Wybierając termin rejsu warto wiedzieć na co się przygotować. Kilka rad, które żeglowanie na Mazurach i czarter jachtów może nieco ułatwić

Sezon mazurski właśnie się rozpoczął (tradycyjnie jest to długi weekend 1 – 3 maja) i potrwa do końca września. Choć można oczywiście pływać później, to w październiku na szlaku wielkich jezior mazurskich może być już naprawdę dosyć chłodno. Nasze łajby są już oczywiście na wodzie, czekają na Was, tak więc krótki, subiektywny poradnik Mazurskich Jachtów, o tym co wiąże się z pływaniem w poszczególnych miesiącach roku.
Czytaj dalej

Mazury 2013. Sezon, sezon i po sezonie

Mazury – sezon się skończył, ale nie czas się załamywać ręce i iść beczeć do kąta. My  miesiące zimowej smuty wykorzystamy do tego by stworzyć nowego lepszego e-booka „Bądź bezpieczny na Mazurach”.  Zapraszamy Was do współpracy – każdy głos jest cenny!

„Nigdy nie będzie takiego lata, Nigdy policja nie będzie taka uprzejma, Nigdy straż pożarna nie będzie tak szybka i sprawna, Nigdy papieros nie będzie tak smaczny, A wódka taka zimna i pożywna, Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt, Nigdy nie będzie tak pysznych ciastek”.
Czytaj dalej