Czarter jachtów – Grecja, Chorwacja i inne ciepłe wody TANIEJ

Krótko i na temat. Jeśli prócz Mazur chciałbyś poczuć wiatr w żaglach na ciepłych wodach, na przykład w Grecji czy Chorwacji mamy coś dla Ciebie – kod rabatowy od YachtGuru.pl na 30 euro


Zostaje Ci w kieszeni 30 euro. Jakby nie patrzeć, w takiej Grecji na przykład to prawie 60 dziarskich buteleczek Alfy. Starczy na dużą część rejsu. Nie, to żebyśmy promowali pływanie pod wpływem, ale każdy żeglarz wie, że w porcie też czasem zabuja.

Ale do rzeczy: jak już wybierzesz jacht dla siebie jacht w YachtGuru i przyjdzie Ci wypełnić formularz rezerwacyjny po prostu wpisz w odpowiednie pole kod NAUTIGO30 i kliknij zaktualizuj cenę – trzydzieści słodkich euro zostanie u Ciebie w kieszeni. Powodzenia. 

Kupon działa tylko do 30 stycznia 2020. Więc się spiesz, a jak nie zdążysz, napisz do nas, może coś się uda jeszcze załatwić, ale nie obiecuję :)

A my tą drogą dziękujemy YachtGuru za zorganizowanie specjalnej, dedykowanej promocji dla Klientów i fanów NAUTIGO, jesteśmy jedynym partnerem, który w tym roku dostał rabat :)

Kupon rabatowy YachtGuru krok po kroku:

  1. Wybierz na stronie YachtGuru.pl parametry swojego rejsu, możesz użyć zaawansowanych filtrów wyszukiwania z lewej strony.
  2. Sprawdź aktualność oferty klikając przycisk >Wstępna Rezerwacja<
  3. Wpisz swoje dane w formularz rezerwacyjny, a w pole kuponu rabatowego wpisz NAUTIGO30. Kliknij przycisk >Aktualizuj cenę<
  4. Kliknij przycisk >Rezerwuję jacht<
  5. Ciesz się zniżką, jeśli dokonałeś rezerwacji przed 30 stycznia.
  6. Poniżej znajdziesz zrzut ekranu z formularzem z YachtGuru oraz zanaczonym miejscem gdzie wpisać kod promocyjny.
  7. A jeszcze niżej znajdziesz zdjęcie buteleczki Alfy, o której pisałem wyżej :) Na zdrowie!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *