zeglowanie z dziecmi mazury

Zastanawiasz się, czy zeglowanie z dziećmi to dobry pomysł? Odpowiedź jest jedna: znakomity. Jeśli jesteś wytrawnym żeglarzem i na Mazurach spędziłeś już „naście” albo „dziesiąt” lat, to wyprawa z najmłodszymi pozwoli Ci spojrzeć na Krainę Tysiąca Jezior nowymi oczami.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Dlatego nasz jacht Antila 27 przystosowaliśmy specjalnie do tego, by najmłodsi żeglarze czuli się dobrze i wyposażyliśmy w niezbędne dla najmłodszych akcesoria.

Ogrzewanie. Jeśli świeci słońce i nie pada, wtedy każdy rejs na Mazurach jest świetny. Ale jeśli przez trzy dni aura nie dopisze i z nieba leje się deszcz, to ogrzewanie zapewni najmłodszym żeglarzom suche ubranie i przede wszystkim ciepło.

Siatka relingowa. Rozpięta pod sztorm-relingami zwiększa poczucie bezpieczeństwa i powstrzyma przed wpadnięciem do wody.

Małe kamizelki ratunkowe. Oczywiście na każdym jachcie muszą być środki ratunkowe. Ale Mazurskie Jachty zapewniają kamizelki w odpowiednim rozmiarze – Twoje dziecko nie będzie musiało chodzić w czymś, co jest przeznaczone dla człowieka o wadze 70 kg.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania i wątpliwości dotyczące rejsu z dziećmi skontaktuj się z nami, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Przeczytaj także o pomyśle czarter jachtu z dzieciakami pod żaglami.

Albo lepiej – już teraz rezerwuj jacht Antila 27 specjalnie przystosowany do pływania z dziećmi