Mazurskie Jachty na Targach Wiatr i Woda

MazurskieJachty-na-żeglarskich-targachPiękne jachty do czarteru i kupna, nowoczesny osprzęt, rzesze zwiedzających i oczywiście stoisko Mazurskich Jachtów. W tym roku odwiedziliśmy żeglarskie święto Targi Wiatr i Woda.

Wrażeń było sporo, szczególnie, że nasze stoisko zlokalizowane było tuż obok nowiutkiego Twistera 800 n. Tuż za nim stocznia z Białegostoku prezentowała dumnie Raptora 27, starszego brata naszego Twistera 800. Obie łódki są w zasadzie bliźniakami, gdyż zbudowane są na tym samym planie. Raptor 27 jest nieco wyższy w środku, ale za to Twister jest zgrabniejszy i w stosunku do swojej długości ma więcej żagla niż Raptor, co oczywiście powoduje, że jest szybszy.

Wszyscy odwiedzający chwili piękną sylwetkę jachtu i solennie obiecywali, że spotkamy się w Rucianem na kei. Trzymamy za Was kciuki, żeby się udało dostać urlop i uciec od zgiełku miasta.

Jachty do czarteru oddajemy już od 15 kwietnia. Liczymy, że do tej pory na Mazurskich jeziorach nie będzie już lodu. Zima długa, ale w nie ma siły wiosna musi nadejść. A za nią lato i ciepełko.

 

Tagi: , , , ,

Zostaw komentarz