Czarter jachtu w maju – 7 powodów, dla których jacht na Mazurach warto wiosną

Po pierwsze, czarter jachtu w maju (np Twister 800n :))na Mazurach spotkasz dużo mniej ludzi niż w szczycie sezonu: lipcu czy sierpniu. Pływając jachtem nie trzeba się obawiać tłoku w portach albo tego, że jak będziesz chciał znaleźć miejsce do cumowania ok. godz. 20, to wszystkie dobre cumowiska będą zajęte.

Żeglarki mają lepiej!

Z okazji Dnia Kobiet w tym tygodniu wszystkie żeglarki zyskują i mogą liczyć na 8 proc. zniżki przy rezerwacji tygodniowych czarterów na Mazurach!
Bądź jak Marie Curie - Skłodowska i nie bój się przełamywać żadnych barier, także tych żeglarskich.

Skontaktuj się z nami »

Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

jacht na jeziorze w maju
Puste jezioro majową porą

Czarter jachtu w maju – dlaczego warto

Po drugie, decydując się na czarter jachtu w maju, nie masz problemów ze znalezieniem drewna na ognisko. Wyspy i wysepki wciąż są jeszcze nieprzebrane, a znalezienie po zimie jakiegoś uschniętego konaru nie stanowi żadnego problemu. Do pełni szczęścia wystarczy tylko nie zapomnieć o kupnie kiełbasek. No i innych takich.

Po trzecie, czarter jachtu w maju, nie musisz się obawiać, że stojąc na dziko i przedzierając się przez jakieś krzaczory, wdepniesz w „ludzką minę”. Bądźmy szczerzy, po sezonie przejście się po mazurskim lesie często bywa slalomem między odchodami. W maju tego unikasz.

Po czwarte, czarter jacht w maju na Mazurach, jest zdecydowanie taniej. Zamiast płacić ponad 300 zł, musisz wydać jedynie 170. Więcej pieniędzy zostaje na pozostałe atrakcje jak choćby zdobywanie serc pięknych kobiet lub mężczyzn w mazurskich portach. Wiadomo, za uczucie trzeba płacić…

Czarter jachtu w maju – mniej ludzi

Po piąte, czarterując jacht na Mazurach w maju, unikasz łatwego do spotkania w sezonie chamstwa. Czy to tych co robią w kanale falę (zawsze w najgorszym możliwym momencie), czy tych co głośno (przeklinają nawet więcej od Ciebie), czy też zwyczajnie ludzi niefajnych. Oni stawiają na lipiec.

Po szóste, decydując się na czarter jachtu w maju, Twój sezon automatycznie się wydłuża. I tak zamiast żeglować w sezonie raz czy dwa, możesz to zrobić trzy lub cztery razy. Najpierw majówka, potem jakaś trzydniówka w lipcu no i oczywiście wrzesień. Będzie bosko.

Po siódme, czarterując jacht na Mazurach w maju, będziesz mógł jako pierwszy wśród znajomych chwalić się opalenizną. Wszyscy będą jeszcze przytłoczeni kwietniem (bo jak wiadomo kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata). A Ty, na brązowo z twarzą ogorzałą wiatrem i słońcem, będziesz chodzącym okazem zdrowia i relaksu.

Jeden Komentarz do artykułu “Czarter jachtu w maju – 7 powodów, dla których jacht na Mazurach warto wiosną

  • 1 marca, 2019 at 9:58 am
    Permalink

    Ja tam uwielbiam mazury głównie ze względu na klimat i powietrze. Można się odprężyć i odpocząć od miejskiego zgiełku. Co roku wiosną bierzemy dzieciaków i odpoczywamy w hotelu Zalesie Mazury. Dla mnie morze jest przereklamowane..tylko mazury!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *