Nowe jachty we flocie NAUTIGO

Kolejny jacht Antila 24.4 oraz dwa jachty Antila 27, która mają po trzy zamykane kabiny. To nowości we flocie NAUTIGO na sezon 2021

Także w tym roku postawiliśmy na rozwój. W sezonie 2021 do floty NAUTIGO dołączają trzy nowe jednostki, którymi będzie można żeglować z wiatrem i pod wiatr. No i czasem (ale lepiej nie za często) pływać na nowym silniku.

Żeglarki mają lepiej!

Z okazji Dnia Kobiet w tym tygodniu wszystkie żeglarki zyskują i mogą liczyć na 8 proc. zniżki przy rezerwacji tygodniowych czarterów na Mazurach!
Bądź jak Marie Curie - Skłodowska i nie bój się przełamywać żadnych barier, także tych żeglarskich.

Skontaktuj się z nami »

Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

Nowa Antila 24.4

W ubiegłym roku mieliśmy już cztery tego typu jednostki. Jednak jachty Antila 24.4 cieszą się tak wielką popularnością, że zdecydowaliśmy się na egzemplarz numer pięć. Tak więc do rodziny jachtów o nazwie Camu camu dołącza Camu camu V. I zapewne na tym się nie skończy :). Nasza nowa łódka będzie wyposażona równie świetnie jak te pozostałe – ogrzewanie, lodówka, radio i mnóstwo gniazd do wejść USB – tak by na spokojnie kilka osób mogło ładować komórki. Bo niby fajnie jest się odizolować w dzikości, ale czasem i dzikus musi gdzieś przedzwonić.NAUTIGO Antila 24.4

Jachty Antila 27 w NAUTIGO

W sezonie 2020 mieliśmy cztery Antile 27. Trzy dwukabinowe i jedną trzykabinową. Teraz dokonaliśmy zmian i została nam jeszcze jedna Antila 27 dwukabinowa – Pomelo i trzy jednostki trzy-kabinowe. Oczywiście wyposażone są w ogrzewanie, lodówki i silniki o mocy 9,8 koni mechanicznych. To doskonały wybór dla tych, którzy płyną np. w trzy pary bądź rodziny z czwórką dzieci.

Duże jachty we flocie NAUTIGO

Oczywiście poza właśnie zbudowanymi jednostkami w naszej flocie wciąż pływają jednostki z lat ubiegłych. Jeśli chodzi o te największe, to wszystkie mają ogrzewanie, lodówkę, ster strumieniowe, po trzy zamykane kabiny, itd. Po prostu są na wypasie :). Królową pozostaje Antila 33 z dwoma kołami sterowymi – tutaj bez problemu zmieści się nawet 10 osób. Koła sterowe mają także nasze dwa Tesy 32 Dreamer. Za to bardziej żwawe i mogące podejść do brzegu na dziko są Laguna 30 i Antila 30. Obie są dosyć szybkie, ale ta pierwsze to prawdziwa rakieta.NAUTIGO Antila 33

Mniejsze jachty NAUTIGO też są fajne

Jak się rusza żeglować w trzy osoby, to nie ma sensu brać 10-metrowej łajby. Nie dość, że się człowiek natyra, to jeszcze wyjdzie drogo :). Dlatego w mniejszym gronie, do dwóch do pięciu, sześciu osób warto rozważyć mniejsze jednostki jak choćby wspominane Antile 24.4, ich starszą wersję jacht Antila 24, żwawego Twistera 800 n (na zdjęciu poniżej – w tym roku dostał nowe żagle!) czy bardzo przyjemną, komfortową mającą dwie zamykane kabiny Antilę 26.

Jachty motorowe

Ci, którzy chcą na moment odpocząć od żagli, nie chce im się ciągle stawiać i kłaść tego masztu mogą się zdecydować na rejs jachtem motorowym. W naszej flocie są dwa jachty motorowe Janmor 700 i Laguna 700. Na obu można pływać komfortowo w cztery osoby, mają silniki o mocy 25 i 15 koni mechanicznych i sterówka jest osłonięta od wiatru i deszczu. Mają też stery strumieniowe, lodówkę i ogrzewanie.

Nie ma co czekać! Jak chcesz w tym roku zdążyć na Mazury, rezerwuj jacht już teraz!

Jeden Komentarz do artykułu “Nowe jachty we flocie NAUTIGO

 • 6 grudnia, 2022 at 6:42 pm
  Permalink

  Witam.
  Chcę wynająć 2 antile 24.4 na tydzień od 9 lipca.
  Są dostępne 2?
  Jaka była cena?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *