W sezonie żęglarskim 2025 do floty NAUTIGO włączamy jacht Antila 28. Na dodatek w porcie OW Guzianka ruszyła budowa nowej kei, na którą przeniesie się nasza flota
Żeglarki mają lepiej!
Z okazji Dnia Kobiet w tym tygodniu wszystkie żeglarki zyskują i mogą liczyć na 8 proc. zniżki przy rezerwacji tygodniowych czarterów na Mazurach!
Bądź jak Marie Curie - Skłodowska i nie bój się przełamywać żadnych barier, także tych żeglarskich.
Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT Nawet do 10% od cen w cenniku 2025 !
Tylko do 28 lutego 2025!
Wspomnienie po lodzie na jeziorach to już dawno i nieprawda. Tym razem trochę niczym zima drogowców, wiosna zaskoczyła żeglarzy i na Szlaku Wielkich Jezior zostały zwodowane już pierwsze jachty. My w NAUTIGO także już rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu 2025 – najpóźniej w majówkę wszystkie jachty będą na wodzie.
Antila 28 w NAUTIGO
W Nautigo rok bez nowości uważamy za stracony, dlatego w tym roku w naszej flocie dokonaliśmy pewnej zmiany. Do naszej floty dołączy najnowsza z rodziny jachtów Antila, czyli jacht Antila 28. Jacht właśnie powstaje w szkutni Michała Kozłowskiego i jeszcze w kwietniu go zwodujemy po raz pierwszy. Antila 28 ma, podobnie jak Antila 27 , trzy zamykane kabiny. Jednak w środku jest nieporównywalnie więcej miejsca choćby z racji tego, że kadłub jest znacznie szerszy. Oprócz komfortu w środku i bardziej nowoczesnej linii, na naszym jachcie Antila 28 nie zabraknie także steru strumieniowego. Oczywiście takie udogodnienia jak lodówka czy ogrzewanie także się na nim znajdą. Klementynka, bo tak będzie się nazywać Antila 28 we flocie Nautigo, w pewnym sensie zastąpi jedną z Antil 24.4, która popłynęła w świat 😊.
Promocja First Minute.
RABAT 10% od cen w cenniku 2025 na wybrane terminy !
Tylko do 28 lutego 2025!
Nowa keja w porcie OW Guzianka
Kolejną dobrą wiadomością jest to, że w porcie gdzie stacjonuje flota NAUTIGO wreszcie powstaje nowa keja. Na brzegu od strony śluzy, na wysokości parkingu właśnie trwa budowa i liczymy, że z tego chaosu powstanie coś pięknego 😊. Jak wszystko dobrze pójdzie, to powinniśmy mieć więcej miejsca, wygodniejszy sposób cumowania, a co istotne, zapewne będzie tam też trochę głębiej, co powinna znacznie ułatwić podchodzenie i odchodzenie od kei. Oczywiście na kei będzie także prąd. Docelowo, jednak najpewniej w sezonie 2026, pojawi się także miejsce zrzutu nieczystości z prawdziwego zdarzenia. Obsługa WC chemicznych, które mamy na jachtach, będzie znacznie łatwiejsza. Wydaje się, że wreszcie wpływamy infrastrukturalnie w XXI wiek. Choć znając życie te prace trochę potrwają, to jednak już w tym sezonie poprawa powinna być odczuwalna.
Biorąc pod uwagę także projekt nowy port w Rucianem można zakładać, że już wkrótce infrastruktura na południu Mazur radykalnie pójdzie do przodu.
SUPy w NAUTIGO
W ubiegłym roku do naszej oferty dołożyliśmy także większą liczbę SUPów, czyli tzw. Stand Up Paddle. To deska z wiosłem, którą poruszasz się stojąc i wiosłując, choć oczywiście możesz także na niej siąść i używać trochę jak kajak. Jeśli chcecie się dostojnie czy wręcz majestatycznie poruszać po jeziorze, albo po prostu dzieciaki potrzebują tego do kąpieli, to w tym roku na pewno tego rodzaju sprzętu nie zabraknie. Sezon 2025 na Mazurach nadchodzi wielkimi krokami.
Promocja First Minute.
RABAT 10% od cen w cenniku 2025 na wybrane terminy !
Tylko do 28 lutego 2025!
Wybierasz się na żagle?
Ściągnij na swój email:
🎵 Śpiewnik Żeglarski😋 Żeglarską Książkę Kucharską
⚠️☠️Niezbędnik - Niebezpieczne miejsca na Mazurach