Uwaga! Nowe radary na drodze na Mazury!

Dwa za Wyszkowem, trzy przed Zambrowem i jeden w samym Zambrowie. Śpiesząc na początku września z południa Polski na żagle warto być czujnym i zdjąć nogę z gazu – żółte skrzynki robią zdjęcia piratom w drodze na Mazury

Żeglarki mają lepiej!

Z okazji Dnia Kobiet w tym tygodniu wszystkie żeglarki zyskują i mogą liczyć na 8 proc. zniżki przy rezerwacji tygodniowych czarterów na Mazurach!
Bądź jak Marie Curie - Skłodowska i nie bój się przełamywać żadnych barier, także tych żeglarskich.

Skontaktuj się z nami »

Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

Walczmy ze stereotypami! Choć przysłowie mówi, że „Mądry Polak po szkodzie” to my staramy się być dwa halsy do przodu i wykreować powiedzenie „Mądry Polak przed szkodą i mandatów nie łapie”.  Dlatego wrzucamy linka do mapy, na której ustawiono nowe fotoradary.

Dwa znajdują się tuż za miejscem, gdzie kończy się dwupasmówka, na odcinku między Zambrowem, a Ostrowią Mazowiecką. Ci, którzy na żagle na Mazury jeżdżą przez Zambrów powinni uważać jeszcze za Ostrowią i to aż trzykrotnie, a raz w samym Zambrowie.

Oczywiście przez całą drogą warto jechać bezpiecznie i zbytnio nie szarżować. Np. wiadomym, że droga z Warszawy zajmuje plus minus trzy godziny. Cisnąć gaz do dechy można oszczędzić piętnaście, dwadzieścia minut. Naszym skromnym zdaniem, nie warto. Gdyż zdrowia nie kupisz, a na dodatek oszczędzając 15 minut, możesz wydać trzy – cztery stówki na mandacik.

Wracając do meritum: wrzesień to idealny czas by brać jachty w czarter: często pierwszy tydzień to jeszcze znakomita pogoda, jachty są tańsze, a ludzi zdecydowanie mniej. Jednym słowem: we wrześniu warto ruszyć na Mazury i łapać wiatr w żagle.

I by Wam się lepiej utrwaliło: „Mądry Polak przed szkodą i mandatów nie łapie” :).

 

Jeden Komentarz do artykułu “Uwaga! Nowe radary na drodze na Mazury!

  • 16 listopada, 2013 at 3:15 pm
    Permalink

    Wiem że odgrzebuję kotleta ale w tym roku jeszcze więcej jest tych radarów, bez CB to strach jechać w trasę w stronę Mazur…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *