Ruciane Nida: tu grasują gigantyczne szczupaki!

Myliłby się ten kto myśli, że skoro ciemno robi się o godz. 16, liście nie dość że już opadły, to nawet zostały zgrabione i spalone, a tawerny portowe zamknięte są na cztery spusty (pewnie żeby jakiś zbłąkany i złakniony żeglarz nie próbował się jednak dostać do środka), to na Mazurach nic się nie dzieje. Ruciane Nida wciąż nęci!

Żeglarki mają lepiej!

Z okazji Dnia Kobiet w tym tygodniu wszystkie żeglarki zyskują i mogą liczyć na 8 proc. zniżki przy rezerwacji tygodniowych czarterów na Mazurach!
Bądź jak Marie Curie - Skłodowska i nie bój się przełamywać żadnych barier, także tych żeglarskich.

Skontaktuj się z nami »

Czarteruj jacht w zaufanej firmie!
NAUTIGO działa na rynku 12 lat. Opinie w Google 4,9/5

Promocja First Minute.
Czarter Jachtów żaglowych i motorowych
RABAT 10% od cen w cenniku 2024 !


Tylko do 31 stycznia 2024!
Dowiedz się więcej »

Szczupak - fontanna, u faryja

W miejscowości Ruciane Nida, w Porcie u Faryja, czyli w miejscu gdzie zimują jachty Twister 800n z floty Mazurskich Jachtów grasuje olbrzymi szczupak! Nie, nie ma jeszcze sensacyjnych doniesień, że np. pożarł krowę, która chciała się napić z jeziora. Ale ten szczupak wyskoczył z głębin, stanął na ogonie w środku parkingu i od wiosny będzie z niego sikać woda. Tak, na parkingu portu właśnie powstała fontanna i małe oczko wodne. Dzięki temu, parkowanie powinno być łatwiejsze i zapewne zmieści się tam więcej samochodów, przez co czarter naszych jachtów będzie jeszcze prostszy i bardziej komfortowy.

Warto także wspomnieć o tym, że szalejąca ostatnio wichura nie wyrządziła nam żadnych szkód. Choć kilka potężnych konarów drzew z hukiem i trzaskiem spadło na ziemię, to oko Neptuna było czujne, i żadne złe licho naszych jachtów nie dotknęło.

No i dobra, dobra – uchylimy rąbka tajemnicy: w sezonie 2012 naszą flotę zasilą dwa nowiutkie jachty typu: Antila 24 i Antila 27!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *